Reklama 1
Školám, obcím a jiným státním institucím poskytujeme platbu na fakturu.
Kdo je online?
Právě zde jsou 7 návštěvníci a 
1 uživatel online.

Box

Popis kategorie:
Box - sportovní potřeby pro box

 V této kategorii najdete všechny základní sportovní potřeby pro box, jako jsou boxovycí pytle, boxovací hrušky, boxovací rukavice a příslušenství pro  box..


Název zboží Obrázek zboží Cena

Box hruška

Box, boxovací hruška s gumovými úchyty Box, boxovací hruška s gumovými úchyty. Výška 34 cm, max. průměr 64 cm, váha 0,44 kg.
Box hruška 570,- Kč s DPH

... více informací

Box hruška s konzolí a odrazovou deskou

Boxovací hruška s konzolí a odrazovou deskou Boxovací hruška je vhodná pro kondiční trénink i pro nácvik úderů a koncovek. Jednoduchý způsob uchycení konzoly na stěnu je dobrým řešením pro malé prostory vaší posilovny. Masivní provedení a kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost i při pravidelném tréninku.Technický popis:ocelová, lakovaná, černá konzole k upevnění na stěnu, materiál hrušky...
Box hruška s konzolí a odrazovou deskou 1899,- Kč s DPH

... více informací

Box pytel 0,6 m/30 cm

Boxovací, box pytel výška 0,6 m, průměr 30 cm Box pytel výšky 60 cm, materiál textil / syntetická kůže, součásti balení jsou závěsné řetězy, hmotnost 12 kg, rozměry balení (VxŠxH): 63 x 32 x 32 cm.
Box pytel 0,6 m/30 cm 899,- Kč s DPH

... více informací

Box pytel 1 m/40 cm

Boxovací, box pytel výška 1 m, bez závěsných řetězů Boxovací, box pytel výška 1 m, bez závěsných řetězů, plněn kůží, řetězy možno dokoupit samostatně. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Box pytel 1 m/40 cm 1199,- Kč s DPH

... více informací

Box pytel 1,2 m/35 cm

Box pytel výška 1,2 m/průměr 35 cm Box pytel výšky 120 cm, průměr 35 cm, materiál textil/syntetická kůže, součásti balení jsou závěsné řetězy, hmotnost 28-30 kg.Rozměry balení (VxŠxH): 33 x 128 x 36 cm.
Box pytel 1,2 m/35 cm 1799,- Kč s DPH

... více informací

Box pytel 1,4 m/40 cm

Boxovací, box pytel výška 1,4 m, bez závěsných řetězů Box, boxovací pytel plněn kůží, řetězy možno dokoupit samostatně.VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Box pytel 1,4 m/40 cm 1799,- Kč s DPH

... více informací

Box rukavice junior 8 OZ

Box, boxovací rukavice speciál, junior,8 oz Boxovací, box rukavice speciál, junior,8oz. Rukavice jsou určeny pro začátečníky. Velikost OZ(unce, ounce)28,3495 g. Např.10oz = 0,28kg každá rukavice.
Box rukavice junior 8 OZ 489,- Kč s DPH

... více informací

Box rukavice pytlovky

Boxovací, box rukavice pytlovky.Velikost M, L, XL ILUSTRAČNÍ FOTO.
Box rukavice pytlovky 429,- Kč s DPH

... více informací

Box rukavice senior 10 oz senior

Boxovací, box rukavice speciál, senior 10 oz Boxovací, box rukavice speciál, senior.Velikost OZ(unce, ounce)28,3495 g. Např.10oz = 0,28kg každá rukavice.
Box rukavice senior 10 oz senior 499,- Kč s DPH

... více informací

Boxovací trenažér MASTER Classic

Boxovací trenažér MASTER Classic Boxovací trenažér pro nácvik úderů i kopů. Zlepšete sílu, rychlost a přesnost Vašich úderů a kopů na našem profesionálním boxovacím trenažéru. Můžete cvičit samostatně nebo zápasit ve dvojici. Na boxovacím trenažéru si zlepšíte kondici a odbouráte stres.Vysoce kvalitní a odolná povrchová úprava, povrchový materiál: otěruvzdorná PU tkanina, - vnitřní materiál...
Boxovací trenažér MASTER Classic 3990,- Kč s DPH

... více informací

Boxovací trenažér MASTER Profesional

Boxovací trenažér MASTER Profesional Profesionální boxovací trenažér pro nácvik úderů i kopů. Zlepšete sílu, rychlost a přesnost Vašich úderů a kopů na našem profesionálním boxovacím trenažéru. Můžete cvičit samostatně nebo zápasit ve dvojici. Na boxovacím trenažéru si zlepšíte kondici a odbouráte stres.Vysoce kvalitní a odolná povrchová úprava, povrchový materiál otěruvzdorná PVC tkanina,...
Boxovací trenažér MASTER Profesional 5490,- Kč s DPH

... více informací

Konstrukce-nástěnný závěs boxovacího pytle

Konstrukce, šibenice, pro zavěšení bez řetězu Konstrukce, šibenice bez řetězu pro zavěšení boxovacího pytle. Materiál ocel, délka ramene 70 cm, maximální nosnost je 50 kg. Řetěz možno dokoupit - kód 16369.
Konstrukce-nástěnný závěs boxovacího pytle 1399,- Kč s DPH

... více informací