Reklama 1
Školám, obcím a jiným státním institucím poskytujeme platbu na fakturu.
Kdo je online?
Právě zde jsou 7 návštěvníci online.

Činky kotouče osy

Popis kategorie:
Činky kotouče osy

V našem e-shopu sportovní potřeby, máme sekci  činky kotouče osy. V této kategorii jsou činky kotouče osy s různými váhami jsou od 1kg až do 30kg. Máme mnoho druhů, jako jsou činky na aerobik, činky jednoruční, činky nakládací a spoustu jiných z kategorie činky kotouče osy.


Tyto činky máme pro vás připravené a jsou skladem z 90%, ostatní si můžete objednat za přijatelné ceny.


Přejeme příjemný nákup v kategorii činek kotoučů os a věříme, že budete spokojení s naší bohatou nabídkou.Název zboží Obrázek zboží Cena

Činka 0,5 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 0,5 kg aerobic, pvc,1 ks Činky, činka 0,5 kg aerobic, pvc. Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití.Vinylové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným vinylem. Změna barvy vyhrazena.
Činka 0,5 kg 1 ks PVC vinyl-plast 44,- Kč s DPH

... více informací

Činka 1 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 1 kg aerobic, pvc 1ks Činky, činka 1 kg aerobic, pvc.Plastové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Plastové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití.Plastové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným plastem. Změna barvy vyhrazena. Délka činky je 16,5 cm a průměr koncovek je 8,5 cm.
Činka 1 kg 1 ks PVC vinyl-plast 59,- Kč s DPH

... více informací

Činka 2 kg 1 ks NEOPREN s držadlem

Činka 2 kg 1 ks NEOPREN s držadlem Tato jednoruční činka s držadlem potažená neoprénem najde využití v lehkém fitness, aerobicu a domácím cvičení. Hmotnost 2kg je lehce omyvatelná, atraktivní vzhled.
Činka 2 kg 1 ks NEOPREN s držadlem 139,- Kč s DPH

... více informací

Činka 2 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 2 kg aerobic, pvc 1ks Činky, činka 2 kg aerobic, pvc. Plastové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Plastové činky se používají při aerobiku i pro domácí použití. Plastové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným plastem. Změna barvy vyhrazena. Délka činky je 20 cm a průměr koncovek je 9,5 cm.
Činka 2 kg 1 ks PVC vinyl-plast 139,- Kč s DPH

... více informací

Činka 3 kg 1 ks NEOPREN s držadlem

Činka 3 kg 1 ks NEOPREN s držadlem Tato jednoruční činka s držadlem potažená neoprénem najde využití v lehkém fitness, aerobicu a domácím cvičení. Hmotnost 3kg je lehce omyvatelná, atraktivní vzhled.
Činka 3 kg 1 ks NEOPREN s držadlem 199,- Kč s DPH

... více informací

Činka 3 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 3 kg aerobic, pvc 1ks Činky, činka 3 kg aerobic, pvc. Plastové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Plastové činky se používají při aerobiku i pro domácí použití.Plastové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným plastem. Změna barvy vyhrazena. Délka činky je 21,5 cm a průměr koncovek je 12 cm.
Činka 3 kg 1 ks PVC vinyl-plast 169,- Kč s DPH

... více informací

Činka 4 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 4 kg aerobic, pvc 1ks Činky, činka 4 kg aerobic, pvc.Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití.Vinylové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným vinylem. Změna barvy vyhrazena.
Činka 4 kg 1 ks PVC vinyl-plast 269,- Kč s DPH

... více informací

Činka 5 kg 1 ks PVC vinyl-plast

Činky, činka 5 kg aerobic, pvc 1ks Činky, činka 5 kg aerobic, pvc. Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití.Vinylové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potažený příjemným vinylem. Změna barvy vyhrazena.
Činka 5 kg 1 ks PVC vinyl-plast 289,- Kč s DPH

... více informací

Činka kettlebell 10 kg plastový plášť - šedozelený

Činka kettlebell 10 kg plastový plášť Činka Kettlebell plast 10 kg: Kettlebell je litinová činka ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem s dlouholetou tradicí, jež sahá až do carského Ruska v 18. století. Kettlebell má z fyzikálního hlediska posunuté těžiště dále od místa úchopu, čímž mění veškeré pákové poměry při pohybu ve srovnání s činkami. Těžko se zážitky s cvičením popisují, ale jde...
Činka kettlebell 10 kg plastový plášť - šedozelený 470,- Kč s DPH

... více informací

Činka kettlebell 12 kg - černý

Činka kettlebell 12 kg Činka kettlebell je unikátní jednoruční činka ve tvaru koule s trojúhelníkovým úchopem. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce a je určena k rozvoji síly. Lze ji užívat jednotlivě i po páru.- balení obsahuje jeden kus - materiál kov
Činka kettlebell 12 kg - černý 739,- Kč s DPH

... více informací

Činka kettlebell 12 kg plastový plášť - šedomodrý

Činka kettlebell 12 kg plastový plášť Činka Kettlebell plast 12 kg: Kettlebell je litinová činka ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem s dlouholetou tradicí, jež sahá až do carského Ruska v 18. století. Kettlebell má z fyzikálního hlediska posunuté těžiště dále od místa úchopu, čímž mění veškeré pákové poměry při pohybu ve srovnání s činkami. Těžko se zážitky s cvičením popisují, ale jde...
Činka kettlebell 12 kg plastový plášť - šedomodrý 530,- Kč s DPH

... více informací

Činka kettlebell 14 kg plastový plášť - bíločervený

Činka kettlebell 14 kg plastový plášť Činka Kettlebell plast 14 kg: Kettlebell je litinová činka ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem s dlouholetou tradicí, jež sahá až do carského Ruska v 18. století. Kettlebell má z fyzikálního hlediska posunuté těžiště dále od místa úchopu, čímž mění veškeré pákové poměry při pohybu ve srovnání s činkami. Těžko se zážitky s cvičením popisují, ale jde...
Činka kettlebell 14 kg plastový plášť - bíločervený 595,- Kč s DPH

... více informací