Reklama 1
Školám, obcím a jiným státním institucím poskytujeme platbu na fakturu.
Kdo je online?
Právě zde jsou 4 návštěvníci online.

Gumové a pěnové míče

Popis kategorie:

Gumové a pěnové míče

V našem e-shopu sportovní potřeby máme kategorii Gumové a pěnové míče. V této kategorii Gumové a pěnové míče jsou pro vás nachystané fotbalové míče na gumě, gumové míče, gymnastické míče, míče na ragby, míče na vodní pólo, nafukovací míče, rehabilitační míče a skákací míče.

 

Všechny tyto gumové a pěnové míče jsou pro Vás z 90% připravené a jsou skladem.

Přejeme příjemný nákup a věříme, že budete spokojeni s naší bohatou nabídkou gumových a pěnových míčů.Název zboží Obrázek zboží Cena

Gumový míč Over-ball 26 cm,160 g

Míč gumový Over ball dech i aerobik, průměr 26 cm Rehabilitační odolný míč průměr 26cm. Overball - poskytuje zajímavé možnosti pro procvičení všech svalových partií. K dispozici jsou barvy dle skladových možností - modrá, žlutá, červená, viz. obrázek.
Gumový míč Over-ball 26 cm,160 g 89,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 45 cm/Gymball

Gymnastický míč 45 cm, gymball. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, sthení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci.Pro výšku postavy 135 cm až 155 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 45 cm/Gymball 249,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 55 cm/Gymball

Gymnastický míč 55 cm, gymball. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, stehení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci.Pro výšku postavy 145 cm až 165 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 55 cm/Gymball 269,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 65 cm/Gymball

Gymnastický míč 65 cm, gymball. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, sthení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci. pro výšku postavy 155 cm až 175 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 65 cm/Gymball 309,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 75 cm/Gymbal

Gymnastický míč 75 cm, gymball. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, sthení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci.Pro výšku postavy 165 cm až 185 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 75 cm/Gymbal 349,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 85 cm/Gymbal

Gymnastický míč 85 cm, gymball. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, sthení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci.Pro výšku postavy 175 cm až 195 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 85 cm/Gymbal 469,- Kč s DPH

... více informací

Gymnastický míč 95 cm/Gymbal

Gymnastický míč 95 cm, gymball, zesílený a odolný typ. Relaxační míč je vhodný pro šetrné procvičení kloubů celého těla, posiluje břišní, stehení a zádové svalstvo, pomáhá při svalových nerovnováhách. Slouží k procvičování stability, správného držení těla a k relaxaci.Pro výšku postavy 185 cm až 205 cm, nosnost 150 kg.
Gymnastický míč 95 cm/Gymbal 819,- Kč s DPH

... více informací

Míč fotbal na gumě 20 cm

Míč fotbal na gumě průměr 20 cm Míč fotbal na gumě, známý z TV SHOPU. Vhodná tréninková pomůcka pro mladé fotbalisty.
Míč fotbal na gumě 20 cm 219,- Kč s DPH

... více informací

Míč gumový malý 14 cm

Míč gumový malý průměr 14 cm Míč gumový malý multicolor, pro hry na ZŠ.
Míč gumový malý 14 cm 59,- Kč s DPH

... více informací

Míč gumový Super tele 23 cm

Míč gumový Super Tele průměr 23 cm Míč gumový Super Tele s klasickým fotbalovým designe.Zboží posíláme, v rámci úspory poštovného, ve vyfouklém stavu, míče se hustí po vytažení umělohmotného ventilku libovolnou hustilkou nebo kompresorem na požadovanou velikost fotbalového míče, na požádání případně nahustíme.
Míč gumový Super tele 23 cm 59,- Kč s DPH

... více informací

Míč gumový velký 23 cm

Míč gumový průměr 23 cm - motiv Formule 1  Míč gumový atraktivní designe. Vhodný pro volný čas a průpravná cvičení i hry na ZŠ.
Míč gumový velký 23 cm 69,- Kč s DPH

... více informací

Míč na Ragby

Míč na ragby šitý, syntetická kůže Míč na ragby pro začátečníky.
Míč na Ragby 399,- Kč s DPH

... více informací