Reklama 1
Školám, obcím a jiným státním institucím poskytujeme platbu na fakturu.
Kdo je online?
Právě zde jsou 8 návštěvníci online.

Ochranné síťě

Popis kategorie:
Ochranné síťě jsou pouze na objednávku. Výroba sítě dle požadovaných rozměrů. Termín dodání je cca 14 až 21 dní.


Název zboží Obrázek zboží Cena

Karabinka pro zavěšení ochranných sítí

Karabinka 1 ks, pro zavěšení ochranných sítí nebo tenisových zástěn Karabinka přídavný materiál
Karabinka pro zavěšení ochranných sítí 9,- Kč s DPH

... více informací

Lanko ocelové 3 mm

Lanko ocel 1 bm Lanko ocelové přídavný materiál. Lanko ocelové 3 mm, bez nánosu 1 bm šestipramenné STANDARD - 6 × 7 = 42 drátů.
Lanko ocelové 3 mm 17,- Kč s DPH

... více informací

Lanko ocelové 5 mm

Lanko ocel 1 bm Lanko ocelové přídavný materiál. Lanko ocelové 5 mm, bez nánosu 1 bm šestipramenné STANDARD - 6 × 7 = 42 drátů.
Lanko ocelové 5 mm 29,- Kč s DPH

... více informací

Lanko ocelové 5 mm, nános PVC 1 bm

Lanko ocelové 5 mm, nános PVC 1 bm Náhradní ocelové lanko s PVC obalem ke sportovním a ochranným sítím. Cena je za 1 bm včetně DPH.
Lanko ocelové 5 mm, nános PVC 1 bm 25,- Kč s DPH

... více informací

Náhradní kevlarové lanko

Náhradní kevlarové lanko, délka 13,5 m zakončené oky  Náhradní kevlarové lanko, délka 13,5 m zakončené oky. Na obou koncích lanka jsou smyčky na upevnění k objímkám ke sloupkům. Lanko je možné objednat ve vámi potřebné délce. Délku lze zvolit, v případě požadované jiné délky nás neváhejte kontaktovat, cenu a termín dodání vám sdělíme obratem. VYROBENO V ČESKÉ REPUNLICE.
Náhradní kevlarové lanko 399,- Kč s DPH

... více informací

Náhradní ocelové lanko

Náhradní ocelové lanko pozink - délka 11,5 m zakončené oky Náhradní ocelové lanko pozink, délka 11,5 m zakončené oky. Na obou koncích ocelového lanka jsou smyčky na upevnění lanka k objímkám ke sloupkům. Náhradní ocelové lanko je možné objednat ve vámi potřebné délce. Délku lze zvolit buď ve variantách, v případě požadované jiné délky nás neváhejte kontaktovat, cenu a termín dodání vám sdělíme...
Náhradní ocelové lanko 239,- Kč s DPH

... více informací

Náhradní ocelové lanko PVC zakončené oky

Náhradní ocelové lanko - nánosované PVC - délka 13,5 m zakončené oky  Náhradní ocelové lanko - nánosované PVC, délka 13,5 m zakončené oky. Na obou koncích ocelového lanka jsou smyčky na upevnění lanka k objímkám ke sloupkům. Náhradní ocelové lanko PVC je možné objednat ve vámi potřebné délce. Délku lze zvolit, v případě požadované jiné délky nás neváhejte kontaktovat, cenu a termín dodání vám...
Náhradní ocelové lanko PVC zakončené oky 399,- Kč s DPH

... více informací

Ochranná síť 12 x 12 cm

Ochranná síť PP/120/5 mm, zelená, bílá, polypropylen Ochranné sítě z POLYPROPYLÉNU vyznačují se lehkostí, měkkostí a poddajností, odolností proti povětrnostním vlivům.Jsou vhodné pro nejširší použití. Vysoká kvalita za optimální cenu. Oko 120mm, síla 5mm, zelená, bílá barva. Vhodná k oplocení hřišť na kopanou, házenou ap. Do 10ti m2 příplatek 40%! Materiál polypropylen. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Ochranná síť 12 x 12 cm 55,- Kč s DPH

... více informací

Ochranná síť 4 x 4 cm

Ochranná síť oka 4x4 cm zelená , vlákno 2 mm Ochranná síť oka 4x4 cm, cena platí pro metr čtvereční, do 10ti m2 příplatek 40%;rozměr dle přání, vhodná pro méně namáhaná místa a voliéry. Materiál polyetylen. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Ochranná síť 4 x 4 cm 39,- Kč s DPH

... více informací

Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm

Ochranná síť oka 4,5x4,5 cm zelená, černá vlákno 3 mm Ochranná síť oka 4,5x4,5 cm, cena platí pro metr čtvereční, do 10ti m2 příplatek 40%, rozměr dle přání, vhodná pro tenisové kurty, pískoviště, kontejnery. Materiál polyetylen. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm 69,- Kč s DPH

... více informací

Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm

Ochranná síť PP/45/3mm,černá, zelená, polypropylen Ochranné sítě z POLYPROPYLÉNU vyznačují se lehkostí, měkkostí a poddajností, odolností proti povětrnostním vlivům.Jsou vhodné pro nejširší použití. Vysoká kvalita za optimální cenu.Oko 45mm, síla 3mm, barva zelená, černá - vhodná k oplocení víceúčelových hřišť, hřišť na tenis, rozdělení hřišť. Do 10ti m2 příplatek 40%! Materiál polypropylen....
Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm 69,- Kč s DPH

... více informací

Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm

Ochranná síť oka 4,5x4,5 cm černá, vlákno 5mm polypropylen Ochranná síť oka 4,5 x 4,5 cm, cena platí pro metr čtvereční, do 10ti m2 příplatek 40%, rozměr dle přání, vhodná k oplocení hřišť na kopanou, házenou apod. Materiál polyetylen. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Ochranná síť 4,5 x 4,5 cm 119,- Kč s DPH

... více informací