Reklama 1
Školám, obcím a jiným státním institucím poskytujeme platbu na fakturu.
Kdo je online?
Právě zde jsou 8 návštěvníci online.

Plavecké potřeby

Popis kategorie:
Plavecké potřeby

V této kategorii pro vás máme připravené plavecké potřeby, jako jsou branka na vodní pólo, bazénové žíněnky, míče na vodní pólo, plavecké pásy, plovací desky a šnorchl. Plovací desky jsou jak pro děti tak pro dospělé.


Všechny tyto plavecké potřeby jsme schopni dodat běžnému zákazníku, ale i pro velké firmy, školy a tělocvičny.


Přejeme příjemný nákup v kategorii plaveckých potřeb a věříme, že budete spokojeni s naší bohatou nabídkou.
Název zboží Obrázek zboží Cena

Bazénová podložka / žíněnka

Bazénová žíněnka 95 x 70 cm  Bazénová žíněnka k plaveckému výcviku o rozměru 950x700x38mm. Plavecký ponton slouží jako plavecká pomůcka při výuce plavání dětí v kurzech plavání i při individuálních plaveckých aktivitách ( např. jako skluzavka, lehátko, domeček). Ponton se dá použít na suchu i ve vodě. Jednotlivé pontony lze spojovat spojovacími popruhy nebo pomocí vodních nudlí.
Bazénová podložka / žíněnka 1149,- Kč s DPH

... více informací

Branka na vodní pólo 100 x 80 x 60 cm s plováčky

Branka na vodní pólo dětská novodur přenosná Branka na vodní pólo dětská tréninková branka, š.100 x v.80 x hl.60 cm s plováčky. Po sundání plováčků je možné branku používat i na suchu. V sadě je výpletová síť. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.
Branka na vodní pólo 100 x 80 x 60 cm s plováčky 2739,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká deska

Plavecká deska tvar šipka pěnová.Je určená k nácviku plaveckých způsobů. Deska o rozměru 480x300x38mm.
Plavecká deska 239,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká deska obdélník 300x200x38 mm

Plavecká deska tvar obdélník Plavecká deska pěnová o rozměru 300x200x38mm. Pomůcka vhodná k výuce plavání.Desku je možné využít různými způsoby pro malé děti (zejména při nácviku dýchání do vody) i větší děti (pro nácvik prsových a kraulových nohou), dá se uchopit oběma i jednou rukou.
Plavecká deska obdélník 300x200x38 mm 149,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká deska Speedo Kickboard

Plavecká deska Speedo Kickboard Plavecká deska Speedo Kickboard je určená pro nácvik plaveckých technik a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková pomůcka. Plavecká deska má rozměry 400x275x30mm a je jasně modré barvy s bílým logem Speedo. Dva otvory uvnitř desky slouží k pohodlnému držení. Univerzální velikost je vhodná pro všechny plavce jak začátečníky, tak...
Plavecká deska Speedo Kickboard 1080,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká deska, tvar piškot

Plavecká deska tvar piškot Plavecká deska pěnová o rozměru 235 x 85 x 105 mm. Monoblok-osmička neboli piškot, je určený k tréninku horní poloviny těla (rukou). Nohy drží piškot a nevykonávají žádný pohyb, zatímco paže a horní část těla musí vyvinout při plavání větší sílu.
Plavecká deska, tvar piškot 229,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká dráha

Plavecká dráha 1 m, plavecké dráhy Plavecká dráha pěnová, k dodání i plastové dráhy. Délka a barva dráhy dle potřeb zákazníka (uvedená cena je za metr dráhy). Vyrobena je z kevlarového lana,na kterém jsou navlečena kolečka dvou velikostí,zakončená je lanovými očky. Do poznámek prosím rozepsat délku a podobu plavecké dráhy. (možno kombinovat barvy: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená)
Plavecká dráha 299,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká dráha-lajna závodní SWE

Cena na vyžádání dle délky drah - závodní SWE Závodní plavecká dráha o průměru 15 cm s upínáním. Délka dle požadavku a potřeb zákazníka. Klasická kombinace barev : 5 m červené konce, 15 m modrá/bílá a červená středová značka.
Plavecká dráha-lajna závodní SWE 829,- Kč s DPH

... více informací

Plavecká čepice

Plavecká čepice junior, senior Plavecká čepice junior, senior silikonová.Zabraňuje padání vlasů a tím znečišťování bazénů, zlepšuje aerodynamiku při plavání.
Plavecká čepice 69,- Kč s DPH

... více informací

Plavecké packy Speedo BioFuse Finger Paddle

Plavecké packy Speedo BioFuse Finger Paddle Plavecké packy Speedo BioFuse Finger Paddle mají ergonomický tvar. Packy jsou maximálně odolné. Díky technologii BioFuse je zaručeno maximální pohodlí. Materiál pacek je polypropylen a termoplastická guma, pásky jsou ze silikonu. Díky pogumované části na okraji pacek je snadné zachytit se stěny bazénu. Prstové packy Speedo BioFuse Finger paddle je možné...
Plavecké packy Speedo BioFuse Finger Paddle 430,- Kč s DPH

... více informací

Plavecké packy Speedo BioFUSE Power Paddle (vel. M, L)

Plavecké packy Speedo BioFUSE Power Paddle (vel. M, L) Plavecké packy Speedo BioFUSE Power Paddle jsou součástí řady vyrobené technologií BioFUSE. Tato plavecká pomůcka je skvělým řešením pro plavce, kteří chtějí zlepšit svoji kondici, techniku nebo chtějí celkově posílit horní část těla. Tyto plavecké packy byly vyvinuty ve spolupráci s vrcholovými plavci. Nabízíme ve dvou velikostech M a L....
Plavecké packy Speedo BioFUSE Power Paddle (vel. M, L) 630,- Kč s DPH

... více informací

Plavecké packy Speedo Power Paddle (vel.S, M, L)

Plavecké packy Speedo Power Paddle (vel.S, M, L) Plavecké packy Speedo New Power Paddle jsou vyvinuté nejmodernější technologií z nejlepšího materiálu. Na vyvinutí těchto pacek se podílejí profesionální plavci, kteří přispívají svými zkušenostmi. Plavecké packy Speedo jsou tak vítanou tréninkovou plaveckou pomůckou pro stížení záběru při plavání.Materiál pacek je polypropylen a řemínek na...
Plavecké packy Speedo Power Paddle (vel.S, M, L) 450,- Kč s DPH

... více informací